ROZBEHNI SA – víkendové zážitkové školenie v Poprade

rozsa323

Druhý februárový víkend sa v biznis hoteli Satel v Poprade uskutočnilo zážitkové školenie pre top 30 tímov zo Slovenska, ktoré majú chuť a záujem podnikať a rozbehnúť svoje zaujímavé nápady. Tešíme sa, že aj žiaci našej školy patria k top 30. 

Vanesa Geisbacherová, ambiciózna prváčka,  Bibiana Skalická, Alexandra Poláková a Samuel Katreniak, tvoriví a akční bilingvalisti zo štvrtého ročníka neváhali a s húževnatosťou sa pustili do rozbehnutia svojich podnikateľských nápadov.

Toto podujatie bolo zorganizované odborným garantom školenia s viac ako 15 ročnými skúsenosťami vo vzdelávaní žiakov, študentov a dospelých v oblasti nachádzania a rozbiehania biznis nápadov pánom Jurajom Kováčom a jeho podporným tímom.

Školenie bolo časovo náročné, avšak pod vedením skúsených mentorov si žiaci postupne prechádzali pracovné listy, v ktorých pracovali na svojich biznis modeloch, biznis kalkulačke, demo slidoch, zákazníckych prieskumoch a akčných plánoch.

Počas druhého dňa sa uskutočnila súťaž o najlepší miniblog a za žilinský kraj boli vyhlásené dievčatá Bibiana a Alexandra ako najlepšie.

Naši žiaci veľmi tvrdo a intenzívne pracovali, za čo dostali certifikát. Ich práca bude pokračovať aj po skončení školenia doma a ak postúpia do druhého kola Rozbehni sa, obdržia 100 eur na rozbehnutie svojho nápadu. A ktovie, možno o našich podnikavých žiakoch budeme počuť o niekoľko rokov v médiách ako o schopných a vytrvalých podnikateľoch.

Ešte pár postrehov zo školenia:

Vaneska: Zúčastnila som sa super školenia o podnikaní, absolvovala som niekoľko konzultácií ohľadne svojho projektu a získala prospešné informácie pre mňa a moje plány v podnikaní, získala som veľa kontaktov a našla nové priateľstvá. Dalo mi to veľa v každom smere.“

Držíme im prsty, nech sa naďalej ROZBIEHAJÚ a získavajú cenné informácie od svojich mentorov. 

Ing. Dagmar Stančíková a Ing. Danica Tokarčíková

ambasádorky projektu ROZBEHNI SA          

na Obchodnej akadémii v Martine             

  rozsa223 

rozsa323

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Kontakty

Obchodná akadémia

Bernolákova 2

036 37 Martin

 

043/422 18 90

043/422 35 79

office@oamt.sk

 

Zriaďovateľ

Žilinský samosprávny kraj

           logo zsk 

 

Správa o VV činnosti

dokument

Jedálny lístok
Žiacka knižka
ISIC/EURO 26

isicoa3

Meniny
Meniny na web
Nájdete nás aj tu
Dotazník spokojnosti

dotaznik