Súťaž žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači - SIP

sip3

Dňa 8. februára 2023 sa traja žiaci našej školy – Patrik Herman zo 4. C triedy, Simona Džuganová z 3. A triedy a Filip Jančo z 3. A triedy zúčastnili krajského kola Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií napočítači – SIP – písanie na počítači.

Organizátorom súťaže bola Stredná odborná škola podnikania a služieb v Námestove. Boli sme úspešní a Patrik Herman sa umiestnil na 1. mieste a postúpil do celoslovenského kola súťaže, ktoré sa uskutoční v Seredi.

Súťažiacim srdečne blahoželáme za úspešnú reprezentáciu našej školy a prajeme im ešte mnoho takýchto úspechov.

RNDr. Miroslava Halušková, vyučujúca ADK

sip1

sip3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Kontakty

Obchodná akadémia

Bernolákova 2

036 37 Martin

 

043/422 18 90

043/422 35 79

office@oamt.sk

 

Zriaďovateľ

Žilinský samosprávny kraj

           logo zsk 

 

Správa o VV činnosti

dokument

Jedálny lístok
Žiacka knižka
ISIC/EURO 26

isicoa3

Meniny
Meniny na web
Nájdete nás aj tu
Dotazník spokojnosti

dotaznik