Deň kariéry Bratislava

dk191

Dňa 26. 09. 2019 sme sa zúčastnili zaujímavého podujatia organizovaného pre úspešných absolventov programu Podnikanie v cestovnom ruchu, ktorý zastrešuje JA Slovensko, n. o. DEŇ KARIÉRY – CAREER DAY v spoločnosti AT&T v Bratislave.

Workshop sa začal o 9:00 h v Auparku na 4. poschodí. Privítala nás veľmi milá a usmievavá pani Grétka, ktorá nás zaregistrovala a následne rozdelila do tímov, v ktorých sme spoznali študentov z iných stredných škôl.

Na úvod organizátori začali predstavením firmy AT&T. O začiatkoch tejto firmy nám porozprával jej generálny riaditeľ Gabriel Galgoci. Potom sme sa presunuli k prezentácii, pri ktorej nám odovzdali informácie ako správne a zaujímavo sformulovať životopis, aby sme bol zaujímaví pre potencionálneho zamestnávateľa.

Prvá skupinová aktivita bola vytvoriť tímovú identitu – názov našej firmy, v ktorej mal každý svoju funkciu. Neskôr nám pripravili tímové aktivity zamerané na komunikáciu, spoluprácu, toleranciu, presadenie si vlastného názoru a taktiež na ohľaduplnosť.

Poobede nám prišla porozprávať svoj životný príbeh pani Marcela Lendvaiová, ktorej život by mal byť inšpiráciou každého mladého človeka. Snažila nás motivovať k tomu, aby sme šli za svojím snom aj napriek odhováraniu okolia.Chcela nám dokázať, že nič nie je nemožné, čo nakoniec potvrdila svojím životným príbehom.

Workshop bol náučný a motivujúci do budúcna. Dozvedeli sme sa veľa nových, zaujímavých a potrebných informácií pre ďalšie štúdium na strednej či vysokej škole, ale aj užitočné informácie do života.

Túto skúsenosť hodnotíme veľmi pozitívne a určite ju odporúčame aj ďalším študentom programov JA Slovensko.

 Aurélia Gonščáková, Nikola Blisková – študentky IV. C triedy 

 

 dk191

 dk192

dk193

 

 

 

 

 

 

 
 
Kontakty

Obchodná akadémia

Bernolákova 2

036 37 Martin

 

043/422 18 90

043/422 35 79

office@oamt.sk

 

Zriaďovateľ

Žilinský samosprávny kraj

           logo zsk 

 

Správa o VV činnosti

dokument

Zastupovanie
Jedálny lístok
Žiacka knižka
ISIC/EURO 26

isicoa3

Meniny
Meniny na web
Nájdete nás aj tu
Dotazník spokojnosti

dotaznik