Zbierka Vianoce s úsmevom 2019

uakod

Aj napriek tomu, že sa našej krajine darí, v mnohých častiach Slovenska rodiny s deťmi zápasia s biedou a chudobou. Následky sú často rozsiahle – strata bezpečného bývania, bezdomovectvo rodín s deťmi, odlúčenie detí od rodičov.

Spoločnosť Úsmev ako dar sa od začiatku svojho vzniku snaží postupne napĺňať svoje hlavné motto: … aby každé dieťa malo rodinu. Jej poslaním je starať sa o to, aby deti mohli bezpečne vyrastať v rodinách, ideálne tých vlastných a podporovať deti, ktoré vyrastajú bez rodičov. Preto Úsmev ako dar v spolupráci s organizáciou TADAM realizuje predvianočnú zbierku na pomoc rodinám v núdzi, rozvoj sociálnych služieb, dobrovoľníckej činnosti a podporu práce s deťmi v centrách pre deti a rodiny.

 

Dňa 9. decembra 2019 sa žiaci I. A, I. B, I. C, II. C a III. C zapojili do tejto celoslovenskej finančnej verejnej zbierky Vianoce s úsmevom 2019. Spoločne vyzbierané prostriedky umožňujú pomáhať deťom a rodinám v ohrození celé nasledujúce mesiace po samostatnej zbierke. Aj vďaka tohtoročnému zapojeniu sa do tejto zbierky, ostane v mnohých domácnostiach svietiť elektrina, mnohé deti neostanú hladné aj napriek ich situácii a dostane sa im potrebnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti.

 

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa do tejto zbierky zapojili a zároveň ďakujeme aj všetkým, ktorí finančne podporili túto zbierku.

 

diplom12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kontakty

Obchodná akadémia

Bernolákova 2

036 37 Martin

 

043/422 18 90

043/422 35 79

office@oamt.sk

 

Zriaďovateľ

Žilinský samosprávny kraj

           logo zsk 

 

Správa o VV činnosti

dokument

Zastupovanie
Jedálny lístok
Žiacka knižka
ISIC/EURO 26

isicoa3

Meniny
Meniny na web
Nájdete nás aj tu
Dotazník spokojnosti

dotaznik