Oznamy
 
Aktuálne informácie
 

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu

dofe4

 

Práve v tomto čase pred rokom sme dostali my – študenti Obchodnej akadémie možnosť zapojiť sa do projektu DofE. Je to medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu, pri ktorej sa otestuje naša vytrvalosť, schopnosť spolupráce a mnohokrát aj tolerancia. 

Celý článok...

 

Projekt Khetano Drom sa umiestnil na 2. mieste na celoslovenskej súťaži Môj projekt pre región 2019 v Banskej Bystrici

mpr5

 

13. júna 2019 sa dvojčlenný tím tretiakov z našej školy zúčastnil celoslovenskej súťaže Môj projekt pre región v Banskej Bystrici. 

Celý článok...

 

Sociálni inovátori z našej školy sa umiestnili na 2. mieste celonárodnej súťaže Social Innovation Relay

sir119

15. apríl 2019 bol úspešný pre tím našich žiakov s názvom Khetano Drom na celonárodnom kole súťaže Social Innovation Relay, ktorá je zameraná na sociálne inovácie v podnikaní. Súťaž organizuje JA Slovensko, n. o

Celý článok...

 

Celonárodná súťaž Vitajte v našom regióne a ocenenie Manpower Leadership Award

vnr1

Dňa 9. apríla 2019 sa päťčlenný tím tretiakov z našej školyzúčastnil 16. ročníka celoslovenskej súťaže študentských tímov v prezentácii regiónov Slovenska v OC Avion v Bratislave. Súťaž organizuje spoločnosť JA Slovensko, n. o.  a zúčastnilosa na nej takmer 80 tímov zo stredných i základných škôl z celého Slovenska a predstavilo verejnosti podnikateľské nápady a to v rámci historicky najväčšej súťaže – JA Veľtrh podnikateľských nápadov pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky.

Celý článok...

 

 Za Shakespearom do Košíc

 shakespeare3

 

Dňa 17.apríla 2019 sa skoro ráno zhromaždila na železničnej stanici skupina študentov druhého a štvrtého ročníka spolu s pani profesorkami. Mali pred sebou dlhú cestu vlakom. Cieľová stanica – Košice. Najprv absolvovali krátku prehliadku centra mesta. Ich pozornosti neunikli historické paláce, meštianske domy ani iné významné budovy.

Celý článok...

 
Kontakty

Obchodná akadémia

Bernolákova 2

036 37 Martin

 

043/422 18 90

043/422 35 79

office@oamt.sk

 

Zriaďovateľ

Žilinský samosprávny kraj

           logo zsk 

 

Správa o VV činnosti

dokument

Zastupovanie
Jedálny lístok
Žiacka knižka
ISIC/EURO 26

isicoa3

Meniny
Meniny na web
Nájdete nás aj tu